Po dvou úspěšných ročnících, pořádáme letos v listopadu již třetí TESTOVÁNÍ lyží ve spolupráci s cestovní kanceláří PUXtravel, pro naše zákazníky a ostatní zájemce, kteří si nechtějí kupovat zajíce v pytli a lyže si chtějí před případnou koupí vyzkoušet na kopci, nebo touží vyzkoušet zcela jiné pro ně nové typy lyží, zjistit, jak se na nich lyžuje, ať už to jsou různě široké lyže pro freeride, park, nebo nové modely univerzálek, které letos opravdu stojí za to !

K testu pro Vás máme letos připravenou širokou paletu lyží francouzské značky Dynastar.

Chamonix, naše laboratoř: Mont-Blanc, náš jedinečný a permanentní zdroj inspirací. Vrchol Mont Blanc ztělesňuje autentičnost přírodního prostředí. Pro Dynastar je také přírodní laboratoří a místem pro zábavu. Již téměř 50 let zde Dynastar vyvýjí, vyrábí a testuje své lyže a ostatní výrobky. Pod horou Mont-Blanc, v údolí Chamonix.

…..na kopci pro Vás budou připraveny…..

Dynastar SPEED OMEGLASS Ti

vysoce výkonné slalomové lyže pro experty s výbornou technikou a bývalé závodníky. Sendvičové WC jádro, titanalové pláty a vertikální bočnice po celé délce lyže poskytují optimální preciznost, rovnováhu, stabilitu, držení na hraně a úžasnou akceleraci.  Speed Omeglass Ti přináší výkon a rychlé a ostré carvingové oblouky.

Dynastar SPEED COURSE Ti

Prosvištět sjezdovku rychlostí 100 km/h, s plnou důvěrou… Cenami ověšené vysoce výkonné lyže Speed Course Ti, inspirované obřím slalomem, pro experty s výbornou technikou. Sendvičové WC jádro, titanalová laminace a vertikální bočnice po celé délce lyže poskytují optimální preciznost, rovnováhu, stabilitu a držení na hraně. Větší vykrojení a tolerantnější flex umožňují univerzálnější oblouky. Lyže Speed Course Ti jsou stvořeny pro lyžaře, kteří rádi střídají krátké a dlouhé oblouky.

Dynastar SPEED LIMITED

Svým charakterem a vlastnostmi je podobná obřákové lyži, ale díky použití karbonu je schopna pohlcovat vibrace v daleko šiřším rozsahu. Díky tomu je lyže neuvěřitelně klidná a přesná v každé situaci. Určeno pro lyžařské experty i bývalé závodníky.

Dynastar SPEED COURSE FLUID

Vysoce výkonné lyže na upravené tratě, inspirované obřím slalomem pro experty a velmi dobré sportovní lyžaře, kteří se chtějí dále zlepšovat. Dřevěné jádro se sendvičovou konstrukcí a vertikální bočnice po celé délce lyže poskytují optimální preciznost, rovnováhu, stabilitu a držení na hraně!!!

Dynastar OMEGLASS FLUID

Speed Omeglass je vysoce výkonnou lyží na upravené tratě, inspirovanou slalomovými lyžemi, pro velmi dobré a technicky vybavené lyžaře. Sendvičové dřevěné jádro a vertikální bočnice po celé délce lyže poskytují optimální preciznost, rovnováhu, stabilitu a držení na hraně. Asymetrická špička Slant Nose omezuje „swing weight“ pro rychlejší zahájení oblouku, zatímco větší vykrojení umožňuje kulatější, univerzálnější oblouky. Speed Omeglass přináší vzrušující výkon a rychlé a ostré carvingové oblouky.

Dynastar SPEED PRO

Vysoce výkonná lyže na upravené tratě pro experty a technicky velmi zdatné lyžaře. Sendvičová WC konstrukce, bočnice po celé délce lyže, titanalová laminace a Autodrive Fluid Ultimate pro preciznost, stabilitu a vynikající přilnavost na tvrdém sněhu.

Dynastar SPEED CROSS Ti

Výkonná lyže inspirovaná lyžemi na obří slalom. Sendvičová WC konstrukce s titanalovými a basaltovými vlákny, bočnice po celé délce lyže pro vynikající přilnavost, rychlou akceleraci a přesné krátké i dlouhé oblouky. Speed Cross Ti jsou lyže na sjezdovky bez ohledu na sněhové podmínky pro zkušené lyžaře.

Dynastar SPEED GROOVE FLUID

Živé lyže Speed Groove s výrazně slalomovým charakterem jsou určeny pro pokročilé lyžaře i technicky dokonalé experty. Sendvičové WC jádro a bočnice po celé délce lyže umožňuje extrémní náklony a jízdu na hranici možností. Technologie Autodrive Fluid X poskytuje více stability a plynulosti.

Dynastar SPEED 72 CARBON

Výborné lyže pro zábavu na sjezdovce!Výkonné rekreační lyže na upravené tratě pro středně pokročilé a pokročilé lyžaře, kteří se chtějí dále zdokonalovat, ale i bavit se. Sendvičové dřevěné jádro s karbonou laminací, rovné bočnice nabízí vynikající přilnavost a jízdní vlastnosti.

Dynastar OUTLAND 87

Nový model Outland 87 pro zkušené lyžaře skvěle kombinuje výkonnost na sjezdovce a všestrannost pro jízdu mimo upravené tratě. All-Mountain Rocker, 3D dřevěné jádro a Super Fiber laminace s nízkou hmotností umožňují snadnější zahájení oblouku, stabilitu, tlumení vibrací a dokonalé držení v oblouku. Ať už řádíte na sjezdovce, plujete prašanem, nebo kličkujete mezi stromy, Outland 87 poskytují univerzálnost pro každý terén.

Dynastar OUTLAND 80 PRO

Nejvýkonnější model z Crossover řady Outland. Lyže je vybavená All mountain Rocker technologií, která poskytuje lyžím na sjezdovce mimořádně snadné najetí do oblouku a v jeho průběhu výbornou stabilitu a celkovou kontrolu lyže. V prašanu nebo neupraveném terénu lyže naopak díky Rockeru velmi dobře „plave“ a je extrémně dobře ovladatelná. Pro tlumení vibrací je použita kombinace basaltových a aramidových vláken. Lyže určená pro velmi dobré a sportovní lyžaře.

Dynastar EXCLUSIVE ELITE PRO FLUID

Exclusive Elite Pro jsou vysoce výkonné dámské lyže inspirované závodními modely, vhodné na upravené tratě pro zkušené lyžařky, které hledají krátké a hravé lyže. Tradiční průhyb a sendvičové dřevěné jádro poskytuje zvýšenou preciznost, rovnováhu, stabilitu a držení na hraně. Exclusive Balance systém je vytvořen speciálně pro ženy a nabízí snadnější zahájení oblouku a zvýšenou kontrolu. Lyže Elite Pro poskytují vzrušující výkon a rychlé carvingové oblouky.

Dynastar EXCLUSIVE ELITE LIGHT

The new Exclusive Elite Light is a race-inspired, high-performance women’s on-trail ski for expert to advanced skiers. Traditional camber and lightweight sandwich wood core construction deliver enhanced precision, balance, stability and edge grip without the additional weight of metal laminates. The Exclusive Balance System is specifically tailored to women, providing easier turn initiation and enhanced control. The Elite Light delivers exhilarating hard-snow performance for carving fast, powerful turns on hardpack and groomers.

pokud vše dopadne, tak se nám pro test podaří připravit i naprostá parádička a to:

Dynastar CHAM 97 – doposud v ČR není namontován ani jeden pár, tak snad – možná…. :-)

Zcela nový model Cham 97 pro pokročilé lyžaře představuje novou éru freeridového lyžování a splňuje požadavky pro all-mountain a big-mountain lyžování. Nový Levitation profil s pětibodovým vykrojením, dlouhou rocker špičkou, tradičním průhybem pod vázáním a plochým koncem lyže poskytuje spolehlivý a všestranný výkon. Cham 97 udávají nový styl freeridu kombinací vysoce výkonné sendvičové konstrukce a profilu Levitation a nabízí tak jedinečnou kombinaci vznášení, snadného ovládání a stability za všech podmínek.

pokud si berete i své lyže, dopřejte jim servis – SKI servis BRNO

těšíme se, Váš TRTÍK team ve spolupráci s PUX travel