ti z Vás, kteří již na testování lyží s TRTÍK sportem byli, ví že značka Elan na něm nemůže chybět. Letos vezeme opět klasickou sjezdovkovou řadu GSX, SLX, univerzálky různých šířek z řady Elan AMPHIBIO a taky dobrej Elan FREERIDE a FREESKI vzorek :-)

…..na kopci pro Vás budou připraveny…..

Elan 999 ALU

jsou tenké, odolné a lehké lyže. A co víc si přát? Díky profilu Mountain Rocker, který zaručuje snadné zatáčení, a bočním hranám SST, které zaručují kontrolu nad lyžemi a stabilitu při jakékoliv rychlosti a při zrychlení ve výjezdu z oblouku, jsou tyto lyže maximálně spolehlivé a mají vynikající reakce, bez ohledu na to, kam se chystáte v dalším okamžiku.

Elan Chainsaw

jsou energií nabitý nástroj, vyvinutý k tomu, aby drtil tuny a tuny panenského prašanu. Tyto lyže jsou učeny pro pokročilé až vynikající lyžaře – mezi jejich parametry patří boční hrany SST a laminované dřevěné jádro, které zaručují vynikající skluzové vlastnosti, zatímco zpevnění z laminátu je zárukou vyšší odolnosti. Díky profilu BC Rocker je přechod mezi lyžováním a přistáním lehký jako peříčko. Ale nezapomeňte: Chainsaw není žádná hračka!

Elan Amphibio Waveflex 78Ti

jsou přesně tak univerzální a flexibilní, jak jejich název naznačuje. Jsou vybaveny technologií WaveFlex, bočními hranami RST, zpevněné vrstvou Mono Titanium a upgradované převratnou technologií Amphibio – a jsou připraveny vás zavézt přesně tam, kam si přejete. Dřevěné jádro Power je zárukou lepší přilnavosti hran v oblasti špičky a patky, díky čemuž je pružnost těchto lyží univerzální.

Elan Amphibio Waveflex 12 Fusion

Díky kombinací profilů camber a rocker – inovativní technologii Amphibio – jsou lyže Amphibio WaveFlex 12 dokonalým vybavením pro sjíždění bílých svahů s lehkostí a ladností. Technologie WaveFlex, boční hrany RST, laminované dřevěné jádro a zpevnění Mono Titanium vnáší do každého obloučku více flexibility a vynikající přilnavost.

Elan Amphibio Insomnia Fusion

jsou komplexní odpovědí na jednoduchou otázku: „Které parametry u lyží jsou opravdu důležité pro ženy?“ Odpovědí jsou lyže nadupané špičkovými parametry a technologiemi, které byly vyvinuty speciálně pro ženy: převratná technologie Amphibio, která spojuje přednosti profilu rocker a camber, technologie WaveFlex pro snadné zatáčení a zároveň vynikající přilnavost hran, speciálně vytvořené ultra lehké dřevěné jádro Trulite a zpevnění MonoTi jsou vítěznou kombinací pro kteroukoliv pokročilou až vynikající lyžařku.

Elan Amphibio Inspire Fusion

byly vytvořeny – jak již jejich název napovídá – aby inspirovaly a povzbuzovaly. Geniální profil Amphibio je zárukou stability a zároveň snadného nasazení do oblouku, zatímco dřevěné jádro Dualite zlepšuje přenos sil a přilnavost hran, přičemž lyže se stále dají velmi dobře ovládat v různých sněhových podmínkách. Tento klenot mezi lyžemi je určen pro středně pokročilé až pokročilé lyžařky, které na nich mohou bez námahy lyžovat a po celý den si užívat zábavy.

Elan Ilumnia Fusion

si budete s oblouky pohrávat jako nikdy dříve. Díky profilu Early Rise Rocker a bočním hranám Heel Support Sidewall, které byly vytvořeny speciálně pro dámské modely, a které zaručují nádherné oblouky bez vynaložení námahy, zatímco lithium lyže zpevňuje, aniž by jim přidávalo na hmotnosti a díky lehkému a živému dřevěnému jádru Dualite se tyto lyže velmi snadno ovládají bez ohledu na sněhové podmínky a na počet sjezdů, které už máte za sebou.

Elan Black Magic QT

jsou prostě snem každé dívky. Snadné ovládání a provádění oblouků zajišťuje technologie WaveFlex, speciálně upravená pro dámské modely, a navíc jsou tyto lyže ozdobeny krásnými krystaly Swarovski – tento stylový šperk zaručí všem středně pokročilým lyžařkám, že budou na svahu skutečně zářit.

Elan SLX WaveFlex Fusion

Teď už mezi rychlostí a přesností nemusíte dělat kompromisy – Elan SLX WaveFlex Fusion mají vše, co je potřeba pro špičkové zážitky ze slalomu. Technologie WaveFlex pro snadnější zatáčení, RST pro akceleraci při výjezdu z oblouku, dřevěné jádro Response Frame pro stabilitu, zpevnění Dual Titanium a zpevnění z karbonu pro vynikající kontrolu nad hranami – neexistuje nic jiného, co byste mohli od slalomových lyží vyžadovat.

pokud si berete i své lyže, dopřejte jim servis – SKI servis BRNO

těšíme se, Váš TRTÍK team ve spolupráci s PUX travel