BOOTFITTING

Nabízíme vložky SIDAS CUSTOM, které představují to nejlepší ve vývoji a výrobě vložek do sportovní obuvi.

SIDAS CUSTOM 100% tvarování na míru.


Protože každá noha je jedinečná, nejde si jen vybrat lyžáky, ale je potřeba aspoň minimálních finálních úprav, jako jsou např. sportovní vložky. U nás vám kromě bot pomůžeme doladit botu přímo na vaši nohu. Tato fáze bývá podceňovaná, ale množství lyžařů, kteří trpí nejrůznějšími problémy v lyžákách – od zimy na prsty, přes nejrůznější výrůstky, otlačené klouby až po tak rozbolavěné nohy, že je zkažené celé lyžování – je bez zbytečného přehánění klidně 80%. Proto pracujeme s anatomickými vložkami SIDAS. Jde o ideální fixaci nohy v botě, eliminaci nežádoucích pohybů a rozložení obrovské síly, která je během lyžování na nohu vynaložena na co největší plochu chodidla. Dálší možnosti jsou vytěsnění oblastí kotníků, zabránění zdvihání nohy a dalších nešvarů, ke kterým může docházet. V neposlední řadě je možné tepelně dotvarovat určitá místa skeletu boty.

SIDAS CUSTOM 100% tvarování na míru. – video

tvarovani lyzarskych bot


Ultracam Universal

Provádíme tvarování skeletů lyžařských bot na nejmodernějším stroji Ultracam Universal,vybaveném  sensorem teploty pro tvarování skeletu lyžařských bot. Na skeletu lyžařské boty nám označíte místo, které Vás tlačí, toto místo za pomoci přístroje vytáhneme tak, aby se v kritickém bodě vytvořilo více prostoru pro Vaši nohu.

Pomocí tohoto stroje rozšíříme a natvarujeme skelet lyžařské boty dle Vašich požadavků. Tuto službu oceníte zejména vy, kteří máte potíže s otlaky způsobenými tvarem skeletu boty.

VYPÉKÁME INDIVIDUÁLNĚ TVAROVATELNÉ VNITŘNÍ BOTIČKY

ID THERMO

nabízíme vypékání individuálně teplem tvarovatelných vnitřních botiček I.D. THERMO. Pro vypékání,

důkladné prohřátí vnitřních botiček a dosažení absolutně nejlépe padnoucího tvaru používáme DALBELLO I.D. PEC

Na naší prodejně nabízíme maximálně profesionální prodej a úpravy lyžařských bot v Brně.