Lyžařské boty v Brně

Alfou i omegou stále zůstává pečlivě a odborně vybraná bota, nezáležíc na značce, zohledňující anatomii danného chodidla, sílu a lyžařskou dovednost..je to stále kus plastu, ze kterého nikdy neuděláte papuče, ale můžete v nich strávit bez problémů celý den a zažít skvělé lyžování.

Specializujeme se na prodej lyžařských bot Lange, Dalbello, Scott, Roxa, Rossignol, Dynafit a Alpina. U nás najdete širokou škálu bot z těchto kolekcí a hlavně personál, který s vámi lyžáky odborně vybere :-)

Specializujeme se na prodej lyžařských bot všech žánrů a kategorií. Prodáváme boty pro závodní lyžování, lyžování na sjezdovce, freeride, freeski a máme velký výběr skitouringových-skialpinistických bot. Specializujeme se i na případné individuální úpravy lyžařských bot tzv. bootfitting.

Prodávané značky: LANGE, DALBELLO, ROSSIGNOL, ALPINA, ROXA, SCOTT, DYNAFIT.

Provádíme také servisní opravy lyžařských bot Lange.

INDIVIDUÁLNĚ TVAROVATELNÉ VNITŘNÍ BOTIČKY ID THERMO od Intuition & Dalbello

Značka Dalbello nabízí u vybraných modelů individuálně teplem tvarovatelné vnitřní botičky, vyvinuté ve spolupráci s firmou Intuition Sports z kanadského Vancouveru.

Na naší prodejně nabízíme nejucelenější nabídku lyžařských bot Dalbello v Brně. Provozujeme i servis lyžařských bot Dalbello.

SIDASsportovní vložky na míru


Protože každá noha je jedinečná, nejde si jen vybrat lyžáky, ale je potřeba aspoň minimálních finálních úprav, jako jsou např. sportovní vložky. U nás vám kromě bot pomůžeme doladit botu přímo na vaši nohu. Tato fáze bývá podceňovaná, ale množství lyžařů, kteří trpí nejrůznějšími problémy v lyžákách – od zimy na prsty, přes nejrůznější výrůstky, otlačené klouby až po tak rozbolavěné nohy, že je zkažené celé lyžování – je bez zbytečného přehánění klidně 80%. Proto pracujeme s anatomickými vložkami SIDASCUSTOM. Jde o ideální fixaci nohy v botě, eliminaci nežádoucích pohybů a rozložení obrovské síly, která je během lyžování na nohu vynaložena na co největší plochu chodidla. Dálší možnosti jsou vytěsnění oblastí kotníků, zabránění zdvihání nohy a dalších nešvarů, ke kterým může docházet. V neposlední řadě je možné tepelně dotvarovat určitá místa skeletu boty.