Použití urychlovačů

Aplikace a dokončení preparace pomocí dokončovacích produktů „Racing-Finish“ (urychlovačů) – v závislosti na sněhových podmínkách:
tyto produkty se na lyže nanášejí po základní preparaci lyží (po nanesení podkladových vosků a závodních vosků HybridFX). Vždy použijte pouze jeden z dále uvedených výrobků:

POUŽITÍ PRÁŠKOVÝCH URYCHLOVAČŮ

  • Naneste na lyži rovnoměrně prášek SpeedPoweder Hybrit, RacePowder a nebo nově SpeedBase Hybrid. Po případě jejich kombinaci smíchané v laboratorní sadě SpeedBase LabSet.

  • Prášek rozetřete na skluznici pomocí korku na provádění dokončovacích prací Finish Kork (použijte buď stranu s korkem nebo s plstí) nebo pomocí rotačního korku SpeedBrush Kork. Pomocí žehličky zažehlete prášek do skluznice. Pak vyleštěte fleecovým rotačním kartáčem SpeedFleece.

nahoru

POUŽITÍ MÝDÉLKA – BLOCKU

  • Naneste na lyži pomocí mírného tlaku tuhý vosk SpeedBlock. Vosk rozetřete na skluznici pomocí korku na provádění dokončovacích prací Finish Kork (použijte buď stranu s korkem nebo s plstí) nebo pomocí korku SpeedBrush Kork nebo fleecovým rotačním kartáčem SpeedFleece.

nahoru

POUŽITÍ PASTY A SPREJŮ

  • Naneste na lyži pomocí houbičky rovnoměrně tenkou vrstvu pasty SpeedPaste Racing a nechejte ji vyvětrat a uschnout.

Nebo

  • Nastříkejte na lyže ve vzdálenosti 20 cm rovnoměrně sprej SpeedFinish a pomocí hadříků CareFleece sprej rozetřeme.
    TIP: Je dobré si rozdělit lyži na tři části a postupně aplikovat sprej a hned ho rozetřít. Pokud by jste ho nastříkaly na celou délku lyže, nebude pak možné sprej rozetřít rovnoměrně.

nahoru